Tecrübenin adresi
14. Yıl...

YDS KALİTE MERKEZİ HAKKINDA

 

       1998 yılında Gaziantep te çalışma hayatına başlayıp,2001 yılından bu yana Adana da devam eden  YDS  Yönetim Sistemleri danışmalık,kalibrasyon ve eğitim konularında kesintisiz hizmetlerini sürdürmektedir.
 

YDS Kalite Merkezi Çukurova bölgesi başta olmak üzere güzel ülkemiz Türkiye’nin farklı illerinde yaklaşık 300 kuruluşa ISO 9001, KALİBRASYON , ISO 14001 , ISO/TS 16949 , ISO 22000 , HACCP , OHSAS 18001, Helal Gıda , 17025 Labratuar Akreditasyonu ve CE markalama ,periyodik kontrol, muayene hizmetleri ve tartı aletleri muayeneleri konularında hizmet vermiş olup,bununla da yetinmeyen firmamız hizmetlerini ülke sınırlarını dışına taşıyarak Kıbrıs ve Azerbaycan da belgelendirme hizmeti vererek faaliyetlerini uluslararası arenaya taşımayı başarmıştır. 


Müşteriye hizmeti ve sürekli gelişimi prensip edinen YDS KALİTE MERKEZİ ,mevcut hizmet yelpazesine kalibrasyon,periyodik muayene ve periyodik kontrol hizmetlerini de ekleyerek siz sayın müşterilerimizin hizmetine sunmayı başarmıştır.


Kuruluşundan bu yana geleceğin kalitede olduğu bilinciyle hareket eden YDS KALİTE MERKEZİ  sizlerin de desteğiyle ilkeli ve güvenilir hizmetlerini müşterilerine ulaştırmaya devam edecek ve atılımlarına hız verecektir.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

  • Hizmetlerimizi müşterilerimizin mevcut yapılarını göz önünde bulundurarak, yasal şartlar ve standartlar çerçevesinde uygulanabilir ve gerçekçi olacak şekilde sunmak.
  • Her zaman güvenilir bir firma olmak bu güvenin büyük bir sermaye olduğunun bilincinde olup bu sermayeyi sürekli arttırmak,
  • Müşterilerimize ait tüm bilgi, doküman ve gözlemlerin gizliliğini ve güvenliğini sağlamak.
  • Projelerimizi taahhüt ettiğimiz zamanda tamamlamak,
  • Güncel gelişmeleri takip ederek, müşterilimizi bilgilendirmek, 
  • Müşterilerimize standartlar ve mevzuatlar çerçevesinde pratik çözümler sunmak. 
  • Bölgemizdeki liderliğimizi sürdürmek.  

 

VİZYONUMUZ

 

Bilgi birikimlerimizi müşterilerimizle paylaşarak, gelecekte birlikte var olmaktır.

 

MİSYONUMUZ

 

 

Müşterilerimizi kurumsal yapılarını, güvenilirliğini ve performansını gizlilik ilkesi çerçevesinde değerlendirmek, uygulanabilir, gerçekçi ve pratik çözümler sunmak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E - BÜLTEN KAYIT